Aktualizace údajů firmy Služby soukromých detektivů

30.09.2012 14:05, Upravené firmy

Před chvílí proběhla změna údajů u firmy Služby soukromých detektivů.Firma zajistila tak svou aktualizací údajů efektivnější propagaci firmy na internetu, obecně v katalogu firem, který provozujeme, ale i v internetových vyhledávačích.Změny na profilu jsou následující:

Popis firmy: Jsem členem České komory detektivních služeb. Vlastním firmu zabývající se činností soukromých detektivů :kontrola nemocných zaměstnanců,bodyguarding a jiné služby. Vymáháme pohledávky soudní i mimosoudní cestou. Při vymáhání pohledávek vám poskytneme veškerý servis, od poradenství po zahájení exekuce.
Kategorie: Služby a řemesla
Kontaktní informace:
  Služby soukromých detektivů
  205
  79052 Velké Kunětice
  rot65@seznam.cz
Otevírací doba:
Kontaktní osoby:
Klíčová slova:
  detektiv

Tyto změny se promítnou do jazykových mutacích, které podporujeme v našem firemním katalogu. Jedná se o anglický a německý překlad. Změny se zpravidla promítají do 24 hodin. Změny jsou zaznamenány i v katalogu pro celou ČR Firmy Česko. Samozřejmě změny jsou přínosné i pro internetové vyhledávače a samotný katalog firem. Firma získá lepší postavení ve vyhledávání, a tím má možnost oslovit více potenciálních zákazníků.